Ferguson: Máme velkou šanci

Sir Alex Ferguson ví, že Manchester United má velkou šanci obhájit titul v Premier League poté, co Red Devils porazili West Ham 4:1.

 

Dvě branky Cristiana Ronalda a další branky Carlose Teveze a Michaela Carricka rozhodli o tom, že Manchester United na Old Trafford porazil West Ham 4:1 a opět se o krok přiblížil blíže k titulu. Manchester musel celý druhý poločas hrát v oslabení poté, co Luis Nani dostal v 37. minutě červenou kartu. Pokud Manchester příští týden vyhraje na půdě Wiganu, bude slavit mistrovský titul, ale může se tak stát už dříve, pokud Chelsea v pondělí prohraje s Newcastelem.

 

"Byl to pro nás skvělý den, máme velkou šanci. Naši hráči byli v této sezóně skvělí. Museli jsme zápas dohrávat o deseti mužích a hráčům jsem řekl, aby drželi míč co nejvíce na svých kopačkách a byli v druhém poločase trpěliví. Jsem spokojen, protože na nás byla znát trochu únava", řekl Fergie.

 

"Chelsea říká, že utkání s Newcastelem bude snadné, ale víme, že to tak nebude. Podívejte se na Deana Ashtona. Jako dítě byl velkým fanouškem Manchesteru United, ale vstřelil branku, což mohlo uhasit naše naděje", řekl Ferguson na pondělní utkání mezi Newcastelem a Chelsea.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.