Ferguson byl s výkonem mužstva nadšen

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson byl spokojen s výkonem svého týmu, který postoupil přes Barcelonu do finále Ligy Mistrů.

 

Branka Paula Scholese rozhodla o tom, že Manchester United zvítězil nad Barcelonou 1:0 a postoupil tak do finále Ligy Mistrů, kde se střetne s lepším z dvojice Chelsea – Liverpool. Barcelona sice v utkání měla více času míč na svých kopačkách, ale Manchester opět předvedl skvělou defenzivní hru a navíc si vytvořil několik šancí. Sir Alex Ferguson také vyzdvihl výkon Paula Scholese a uvedl, že hráč nastoupí ve finále v základní sestavě.

 

"Potřebovali jsme předvést skvělý výkon a myslím si, že se nám to povedlo. Několik věcí nám vyhrálo zápas – v obraně jsme byli dobře koncentrovaní, bránili jsme opravdu dobře a směrem dopředu jsme taky hráli výborně, mohli jsme vstřelit tři nebo čtyři branky. Myslím si, že jsme v prvním poločase byli dost nervózní. V druhém poločase jsme už hráli s větší sebedůvěrou. V závěru utkání za stavu 1:0 už musel soupeř otevřít hru. Jsme rádi, že jsme přežili posledních 15 minut utkání. Nepustili jsme je do žádné větší šance, naše obrana byla skvělá. Jsem spokojený", řekl Sir Alex Ferguson pro Sky Sports News.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.