Ryan Giggs je na zítřejší utkání připraven

Ryan Giggs věří, že Manchester United v odvetném utkání Ligy Mistrů proti Barceloně předvede lepší výkon než na Nou Campu a postoupí do finále.

 

Manchester United se v úterý na Old Trafford střetne v odvetném utkání semifinále Ligy Mistrů s Barcelonou poté, co první zápas na Nou Campu skončil bezbrankovou remízou. United ve Španělsku předvedli houževnatou obranu, ale Ryan Giggs očekává, že Manchester v zítřejším utkání bude mnohem aktivnějí a bude více útočit.

 

"Je to semifinále Ligy Mistrů na Old Trafford, to je proč jste se stali fotbalistou. Takové zápasy nehrajete každý den, takže musíte ze sebe vydat maximum a zápas si užít. Jsem si jistý, že my tak učiníme. Každý hráč už se na toto utkání těší. Je to obrovský zápas a chceme uspět. Musíte dělat to, co vám jde nejlíp. Když jste obránce, musíte skvěle bránit, pokud hrajete směrem dopředu, musíte vstřelit branku. Minulý týden jsme proti Barceloně skvěle bránili a musíte to zopakovat. Budeme mít za sebou skvělé fanoušky, kteří nás poženou dopředu a věřím, že si vytvoříme několik šanců a některou z nich proměníme", řekl Ryan Giggs.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.