Ronaldo získal cenu PFA Player of the Year

Cristiano Ronaldo získal stejně jako loni cenu PFA Player of the Year pro nejlepšího fotbalistu v Anglii.

 

Záložník Manchesteru United v této sezóně předvádí neuvěřitelné výkony a celkem v této sezóně nastřílel ve všech soutěžích 38 branek. 23letý Ronaldo získal cenu před Fernandem Torresem, Stevenem Gerrardem, Cesc Fabregasem, Emmanuelem Adebayorem a brankářem Davidem Jamesem.

 

Cenu Young Player of the Year pro nejlepšího mladého fotbalistu v Anglii získal záložník Arsenalu Cesc Fabregas, Ronaldo tuto cenu vyhrál loni. Vyhlášení proběhlo v Londýně v hotelu Grosvenor House Hotel.

 

Ronaldo se akce osobně nezúčastnil. Manchester United se momentálně připravuje na zítřejší odvetný zápas semifinále Ligy Mistrů proti Barceloně.

 

"Jsem velmi šťastný. Když celou sezónu tvrdě dřete, předvádíte skvělé výkony a děláte něco pro tým a na konci sezóny získáte cenu PFA, je to skvělý moment. Je to pro mě veliká čest a potěšení. Mám velkou motivaci, abych v tomto pokračoval a ještě více pracoval a byl lepší. Cítím se skvěle, ne jenom kvůli ceně, mojí spoluhráči mi v této sezóně hodně pomohli. Dostával jsem skvělé přihrávky, abych mohl skórovat a skóroval jsem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.