LM: Barcelona – Manchester United 0:0

Manchester United v prvním utkání semifinále Ligy Mistrů remizoval s Barcelonou 0:0.

Zdravotní problémy do utkání nepustily Nemanju Vidice, kterého nahradil Wes Brown. Manchester se mohl do vedení dostat už ve třetí minutě, když obránce Milito zahrál v pokutovém území rukou a byla nařízena penalta. Cristiano Ronaldo při exekuci ale zklamal, když dokonce netrefil ani branku Victora Valdese. V 25. minutě se dostal ke střele Iniesta, ale mířil vedle. V 34. minutě musel poprvé zasahovat Edwin Van der Sar, když zneškodil střelu Eto’o. Barcelona byla v prvním poločase lepším a aktivnějším týmem a o pár minut později musel Van der Sar opět zasahovat, tentokrát proti střele Iniesty z přímého kopu. V závěru poločasu ještě nepřesně střílel Ronaldo.

Hned v úvodu druhého poločasu musel holandský brankář vytěsnit na roh nebezpečnou střelu Zambrotty. V 52. minutě se do dobré šance dostal Eto’o, ale naštěstí pro Manchester střílel pouze do boční sítě. O minutu později se ocitl v dobré pozici Carrick, ale měl radši přihrát lépe postaveným spoluhráčům. V následujících minutách musel Van der Sar likvidovat ne moc prudkou střelu Zambrotty a tečovanou střelu Xaviho. V 75. minutě se do šance dostal i Bojan, který nahradil Messiho, ale jeho hlavička neměla šanci na úspěch. V 83. minutě se skvělou střelou uvedl Thierry Henry, který naopak nahradil na hřišti Deca. Když si v závěru utkání Van der Sar poradil i s přímým kopem francouzského útočníka, skončilo utkání bezbrankovou remízou.