Kritika Ryana Giggse netrápí

Ryan Giggs říká, že se nezabývá kritikou na jeho adresu poté, co jej vypískalo několik fanoušků Manchesteru United.

 

34letý záložník se stal terčem kritiky několika fanoušků Manchesteru United, kterým se nelíbily jeho výkony v posledních utkání proti Middlesbrough a Blackburnu. Giggs si myslí, že je to možná proto, jelikož je už na Old Trafford velmi dlouhou dobu. Dále také uvádí, že dokud jej bude manažer Sir Alex Ferguson stavět, nebude se kritikou zabývat.

 

"Být kritizován je součástí toho být hráčem Manchesteru United. Nezabývám se tím. Nevím, proč jsem byl vybrán, možná je to proto, že už jsem zde dost dlouho. Ale jediná osoba, kterou musím zaujat, je manažer – dokud mě bude stavět, budu vědět, že jsem stále dost dobrý", řekl Giggs pro The Sun.

 

Ryan Giggs má v Manchesteru smlouvu do léta roku 2009 a až tehdy se bude rozhodovat, zda-li bude pokračovat v kariéře v týmu anglického mistra. Bývalý reprezentant Walesu uvedl, že existuje možnost, že by po příští sezóně skončil.

 

"Myslím si, že mám před sebou ještě rok. Vše budu hodnotit na konci mé smlouvy, která vyprší za rok. Poté zvážím, zda-li mám ještě na to hrát ve velkých utkání", dodal zkušený záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.