Sir Alex Ferguson je na svůj tým hrdý

Sir Alex Ferguson pochválil svůj tým za houževnatost a touhu po vítězství, kdy Manchester United remizoval s Blackburnem 1:1 a v čele tabulky má náskok tří bodů.

 

Manchester United vyrovnal v 88. minutě utkání, když se hlavičkou prosadil Carlos Tevez a rozjásal tak sedm tisíc fanoušků United, kteří přijeli svůj tým do Ewood Parku podpořit. Sir Alex Ferguson chválí Carlose Teveze, za důležitou vyrovnávající branku a říká, že byl ve správný čas na správném místě. Skotský manažer ocenil také to, že se jeho tým nikdy nevzdává.

 

"Houževnatost a touhu po vítězství, kterou jsme ukázali, byla fantastická. Hráli jsme jako šampióni a jsem na své hráče hrdý. Raději by jsme získali tři body, myslím si, že jsme si je zasloužili, ale zachránili jsme bod opět brankou Carlose Teveze v posledních minutách utkání. To je pozitivní. Myslím si, že jsme v utkání mohli kopat tři penalty, ale nepískalo se. Na toto se ale nemůžeme vymlouvat, ani na to, že Brad Friedel odchytal úžasný zápas. Měli jsme dost šancí na to, aby jsme vyhráli. V druhém poločase jsme dominovali, ale bohužel se nám nepodařilo zvítězit", řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.