V United se podepisovaly nové smlouvy

Manchester United podepsal nové smlouvy hned s trojící hráčů – Rio Ferdinand, Wes Brown a Michael Carrick.

 

Sir Alex Ferguson potvrdil, že trio hráčů Manchesteru United ukončilo spekulace o jejich budoucnosti podepsáním nové smlouvy.

 

Obránce Rio Ferdinand podepsal smlouvu do roku 2013. Ferdinand se stal po svém příchodu z Leedsu v roce 2002 klíčovým hráčem týmu a na Old Trafford už odehrál více než 250 utkání. Rio je s novou smlouvou nadmíru spokojen a věří, že to není jeho poslední smlouva s tímto anglickým týmem.

 

Velmi na vážkách byla budoucnost Wese Browna, který nechtěl v Manchesteru podepsat nový kontrakt. Brownovi by smlouva vypršela v létě a stal by se tak volným hráčem a mohl by odejít kamkoliv zcela zadarmo, už v lednu ale odmítl šanci odejít do Newcastelu. Ferguson byl naštvaný na Brownovy agenty, jelikož chtěli pro Browna co nejvíce peněz, ale nyní se už vše vyřešilo a anglický obránce zůstane na Old Trafford. Brown je v této sezóně pravidelným hráčem základní sestavy, když nastupuje na pravé straně obrany při absenci Garyho Neville. Za United už odehrál skoro 300 zápasů.

 

Michael Carrick přišel do Manchesteru United teprve nedávno (v roce 2006) z Tottenhamu, ale už si také vysloužil novou smlouvu. Hned ve své první sezóně Carrick zazářil a s United získal ligový titul. V této sezóně sice bojuje o místo s Owenem Hargreavesem, ale pořád je pro tým velmi důležitý.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.