Ronaldo: Blackburn musíme porazit

Cristiano Ronaldo doufá, že Manchester United v sobotu porazí Blackburn a bude zase o krok blíže k titulu.

 

Manchester United má momentálně na prvním místě náskok pět bodů před druhou Chelsea, ale tento náskok by se mohl zmenšit na dva body, pokud by Chelsea dnes večer vyhrála v Evertonu. Úřadující mistr Manchester se s Chelsea střetne příští týden na Stamford Bridge a právě tam nastane zlom, který hodně napoví, kdo nakonec titul získá. Manchester se ale nejdříve musí soustředit na zápas proti Blackburnu a Ronaldo věří, že jeho tým zde získá důležité tři body.

 

"Bylo pro nás skvělé, když jsme vyhráli a Chelsea ztratila body. Jsme v dobré pozici. S Blackburnem to bude těžké utkání, ale pokud vyhrajeme, máme obrovskou šanci získat titul", řekl Ronaldo pro Manchester Evening News.

 

Minulý týden Manchester United zhatil naděje Arsenalu na titul poté, co Red Devils na Old Trafford vyhráli nad londýnským celkem 2:1. Ronaldo v utkání vstřelil důležitý vyrovnávající gól z pokutového kopu. Podle portugalského reprezentanta byl klíčovým momentem příchod Andersona a Teveze na hřiště.

 

"Vyhráli jsme, protože jsme vystřídali hráče. Anderson a Carlos přišli na hřiště a změnili hru. Je velmi důležité, že tým má takové hráče, kteří prostě přijdou a změní hru", dodal nejlepší střelec Premier League.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.