Anderson je na zápas s Barcelonou připraven

Hráč Manchesteru United Anderson popisuje zápas semifinále Ligy Mistrů s Barcelonou jako nejdůležitější zápas své fotbalové kariéry.

 

Manchester United se v prvním zápase semifinále Ligy Mistrů představí na Nou Campu 23. dubna, odveta je pak naplánovaná o šest dní později. Záložník Anderson, který na Old Trafford přišel minulé léto z FC Porto, věří, že utkání s Barcelonou se vyrovná finále této soutěže.

 

"Pro mne to je jako hrát finále. Hrát proti Barceloně bude nejdůležitější zápas mého života a myslím si, že to bude jako finále Ligy Mistrů. Ve skutečnosti, si myslím, že je to předčasné finále, protože jsme dva týmy v soutěži s nejlepším záznamem", řekl Anderson pro Sport.es.

 

Barcelona se potýká s řadou zraněných hráčů a klíčový hráči jako Lionel Messi a Ronaldinho pravděpodobně nebudou na zápas připraveni. Anderson ale uvádí, že Barcelona má řadu jiných kvalitních hráčů jako jsou Iniesta, Xavi, Deco, Eto’o nebo Thierry Henry.

 

"Ronaldinho nebude hrát a Lionel Messi nebude na zápas připraven. Ale Barcelona má skvělý tým. Líbí se mi Iniesta, je to můj nejoblíbenější hráč Barcelony. Jsou zde ale další – Xavi, Deco, Eto’o, Henry. Mají dobrý tým", dodal brazilský záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.