Ronaldo: Z United odcházet nehodlám

Cristiano Ronaldo přiznává, že už jej unavuje neustále spekulování o jeho budoucnosti a opět potvrzuje, že je v Manchesteru United velmi šťastný.

 

V médiích se opět objevily zprávy, že Real Madrid se chystá za nejlepšího střelce Premier League nabídnout neuvěřitelnou sumu pohybující se dokonce okolo 100 miliónů liber. Real Madrid by chtěl získat Ronalda co nejdříve, nejlépe ale už příští rok. Carlos Queiroz, asistent manažera Manchesteru United, nedávno španělský velkokluv varoval, že hráč není na prodej za žádnou cenu. Sám Ronaldo se snaží tyto spekulace ignorovat a těší se z úspěchu jak na klubové, tak mezinárodní scéně.

 

"Nestarám se o to, co svět říká nebo spekuluje o mé budoucnosti. Už jsem říkal asi tisíckrát, a lidi by si to měli uvědomit, že jsem v Manchesteru United naprosto spokojený. Hraji v životní formě a prožívám nejlepší sezónu v mé kariéře. Takže už mě štve, jak se pořád spekuluje o mé budoucnosti. Jsem naštvaný, ale je zbytečné se tomu věnovat, zbytečně bych plýtval energií a to nemá cenu. Neexistuje žádná šance, že bych z Manchesteru odešel", řekl Cristiano Ronaldo pro The Sun.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.