Rio Ferdinand podepsal novou smlouvu

Agent obránce Rio Ferdinanda uvedl, že anglický reprezentant podepsal s Manchesterem United novou smlouvu na pět let.

 

29letý obránce přišel na Old Trafford z Leedsu v roce 2002 a ihned potvrdil své kvality a stal se jedním z nejlepších středních obránců v Premier League. V nedávné době se objevily spekulace, že by Rio Ferdinand mohl zamířit do Barcelony, ale Sir Alex Ferguson uvedl, že obránce zůstane na Old Trafford a jsou na programu jednání ohledně nové smlouvy.

 

Ferdinand tak podepsal s anglickým týmem novou smlouvu na pět let a podle určitých zpráv by měl týdně pobírat 130,000 liber týdně. Hráčův agent Pini Zahavi věří, že Ferdinand zůstane na Old Trafford minimálně do konce této smlouvy.

 

Podle Zahaviho je Ferdinand v Manchesteru šťastný a chce zde hrát déle než Paolo Maldini v AC Milán. Maldinimu je momentálně 39 let, ale na konci sezóny chce na San Siru ukončit svojí kariéru.

 

"Nová smlouva ho zde udrží do jeho 34let, ale nebude to jeho poslední kontrakt a pravděpodobně to nebude jeho poslední kontrakt s Manchesterem United. Rio je zde velmi, ale opravdu velmi šťastný, chtěl zde zůstat a i klub chtěl, aby zůstal. Samozřejmě, že mohl odejít do jiného velkého klubu, ale nechtěl. Věřím, že může hrát déle než Maldini. Věří v to i v Manchesteru United", řekl Ferdinandův agent Pini Zahavi pro Daily Express.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.