Sir Alex: V létě budeme nakupovat

Sir Alex Ferguson vydal varování ostatním týmům, že v létě bude Manchester United opět posilovat.

 

Manchester United se dnes střetne doma na Old Trafford s Arsenalem a doufá, že zvýší náskok na své londýnské rivaly na devět bodů. Manchester United v této sezóně předvádí úžasné výkony a může za to i fakt, že Ferguson má k dispozici široký a velmi kvalitní kádr. Skotský boss minulé léto do týmu přivedl Owena Hargreavese, Naniho, Andersona a Carlose Teveze a všichni tito hráči předvádějí úžasné výkony a hrají v týmu United klíčovou roli. Sir Alex Ferguson potvrdil, že i toto léto bude anglický tým posilovat, aby byl ještě silnější.

 

"Nepotřebuji nakupovat, ale budu. Myslím si, že v jedné oblasti nemáme až tolik hráčů a tak to budeme muset napravit. Není lehké získat nejlepší hráče. Ale budeme muset, protože když máte kvalitní mužstvo, musíte si být naprosto jistí, koho chcete opravdu do klubu přivést. Hráč má šanci přijít do klubu jako je Manchester a říct – je to pro mne výzva být v takovém klubu. To je to, co dobří plátcové dělají. Nemyslím si, že budeme nakupovat tak moc jako loni a pokud budeme nakupovat, tak spíše mladší hráče", řekl Ferguson.

 

"Mít silný a široký kádr nám pomohlo, stejně tak jako Chelsea, v této sezóně. V minulé sezóně jsme tak kvalitní mužstvo neměli. Tento rok Tevez, Hargreaves, Nani a Anderson jsou naprosto skvělí. Tito čtyři hráči našemu týmu strašně moc pomohli", dodal skotský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.