Owen Hargreaves o svém komplikovaném zranění

Owen Hargreaves má pochyby o tom, zda-li bude vůbec někdy ve stoprocentním zdravotním stavu kvůli chronickému zranění kolene.

 

Anglický reprezentační záložník přišel v létě do Manchesteru United z Bayernu Mnichov, ale od té doby odehrál pouze 14 utkání v Premier League. Hargreaves říká, že doktoři mohou udělat pouze minimum pro to, aby vyléčili jeho problém s čéškou ohledně šlach. Hráč uvádí, že by to mohlo trvat několik let než bude zcela zdráv. Hráč narozený v Kanadě, by rád hrál za Manchester United každý zápas, ale ví, že konkurence v anglickém týmu je obrovská.

 

"Doktoři říkají, že je to něco, s čím se musím vypořádat, protože když máte takový problém, zůstane to s vámi. Jedná se o čéšku, šlachy, a to je naprosto zcela odlišné zranění od těch klasických. Pokud si něco zlomíte, pak je to jasné. Kost nebo vaz se vyléčí. Ale šlacha je více komplikovaná. S tím se musíte vypořádat sami. Někdy to trvá několik měsíců, někdy několik let. Chtěl bych hrát každý zápas, ale to není možné, musíte vzdát poklonu hráčům, které máme v týmu a hrají skvěle", řekl Owen Hargreaves pro The Times.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.