Gary Neville je rád, že je konečně zpátky

Kapitán Manchesteru United Gary Neville je nadšen, že odehrál svůj první zápas v této sezóně, když přišel na hřiště v druhém poločase v utkání proti AS Řím.

 

Gary Neville odehrál posledních deset minut utkání a na konci mohl se svými spoluhráči slavit postup do semifinále soutěže. Neville nehrál za první tým United dlouhých 13 měsíců poté, co si v utkání proti Boltonu poranil kotník a poté utrpěl další zranění v tréninku. Anglický reprezentant je ale rád, že se vrátil zpět k hraní.

 

"Znamená to všechno, bylo to už tak unavující. Počáteční zranění byla špatné a od té doby mě provázely další nějaká zranění. Občas se toto stane, když se zotavujete z těžkého zranění, ale nyní si myslím, že už je vše v pořádku a doufám, že zůstanu fit. Těžko jsem nesl, že jsem zmeškal závěr minulé sezóny, zmeškal jsem také čtvrtfinále a semifinále Ligy Mistrů a také finále FA Cupu. Tentokrát snad konec sezóny odehraju", řekl Neville pro SkySports.

 

Fanoušci svého kapitána ve včerejším utkání přivítali bouřlivými ovacemi.

 

"Bylo to skvělé uvítání. Přes 12 měsíců se mě lidé pořád ptali a už to začalo být trochu trapné, abych řekl pravdu, když se mě ptali, kdy se vrátím a já už myslel, že to bude tehdy a pak zase přišlo zranění a pořádně jsem nevěděl, kdy teda budu zase hrát. Ale fanoušci byli ke mně vždy skvělí a dnes večer to dokázali", dodal pravý obránce United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.