Gerard Pique je připraven

Španělský obránce Manchesteru United Gerard Pique je připraven nahradit v sestavě United zraněného Rio Ferdinanda.

 

Ve středečním odvetném utkání čtvrtfinále Ligy Mistrů mezi Manchesterem United a AS Řím by měli ve středu obrany anglického týmu nastoupit Wes Brown spolu s Gerardem Pique, jelikož Rio Ferdinand a Nemanja Vidic jsou zranění.

 

Rio Ferdinand se zranil v nedělním utkání proti Middlesbrough, kde zápas nakonec skončil remízou 2:2. Konec zápasu za něj odehrál španělský obránce Gerard Pique a manažer United Sir Alex Ferguson byl s jeho výkonem velice potěšen. Bývalý hráč Barcelony čekal dlouhou dobu na takovou příležitost a nyní si ji nechce nechat proklouznout mezi prsty.

 

"Jsem připraven. Čekal jsem dlouho, abych dostal příležitost v takovém utkání jako je toto. O tom jsem snil, když jsem opustil Barcelonu. Je to frustrující, jelikož manažer mi v létě řekl, že budu figurovat v jeho plánech, ale Rio a Vida hrají ve skvělé formě, takže jsem nedostal šanci. Tuto sezónu jsme mnohem vyspělejší. Lidé říkají, že v minulé sezóně nám ublížilo, když se Rio a Vida zranili a vypadli jsme v Lize Mistrů s AC Milán, ale nyní jsme podle mě silnější", řekl Gerard Pique.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.