Ferguson spokojený s formou

Sir Alex Ferguson se může po včerejším zápase v klidu soustředit na další zápas, jelikož United včera porazili Aston Villu 4:0. Fergie byl nadšen z formy svých svěřenců. Obavy  měl pouze z toho, že jeho hráči mohli být po reprezentačních povinostech unavení.

 

Silně padající déšť nezabránil jasnému vítězství Manchesteru United nad Aston Villou. United ukázali krásný fotbal a získali tři body.

 

" Myslím, že jsme hráli s velkým odhodláním. Hráči, kteří odehráli zápas za reprezentaci měli velkou energii a chuť do hry. Nevadil nám ani velmi mokrý trávník." přiznal Ferguson.

 

Rudí Ďáblové se ukázali ve skvělém světle a po vítězství nad Liverpoolem potvrdili svou formu i proti Aston Ville. Ani tentokrát se tedy nepovedlo Aston Ville prolomit špatnou sérii s United.

 

" V minulém týdnu jsem řekl, že hráči se vracejí do formy a dnes to potvrdili. Věřím, že se takto budou prezentovat až do konce sezóny." veří Sir Alex Ferguson.

 

" Hráči opravdu cítí, že vítězství v Premier League je blízko. Musíme být ale stále opatrní. Teď musíme svou formu udržet až do konce sezóny. V zápasech doma se hraje samozřejmě lépe. Ale naši soupeři jsou i venku velmi silní. Když je dokážeme porazit, tak jsme spokojeni." dodal Ferguson.

 

Fergie se svým týmem ale nehodlá ubrat na tempu. Chelsea a Arsenal ještě neřekli poslední slovo. Očekává se velmi zajímavá bitva až do konce sezóny.

 

" Nemůžeme si myslet, že již máme titul, jlikož nás v lize čeká ještě šest zápasů. Samozřejmě by jsme chtěli, abychom hráli  pouze jeden zápas, ale bohužel to není realita. Přesto si ale myslím, že s takovou formou to můžeme dokázat." zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.