Manchester United – Aston Villa 4:0

Manchester United v 32. kole Premier League rozdrtil Aston Villu na Old Trafford 4:0.

V brance Manchesteru nastoupil Tomasz Kuszczak, který nahradil zraněného Van der Sara. Jako první zahrozili hosté ve 4. minutě utkání, ale Youngovu nebezpečnou střelu srazil Wes Brown. Na druhé straně se v 11. minutě dostal ke střele Ronaldo a brankář Carson měl plné ruce práce, aby míč vyrazil na roh. V 17. minutě se domácí dostali do vedení – po rohovém kopu Giggse se odražený míč dostal k Ronaldovi a ten patičkou otevřel skóre utkání – 1:0. Druhý gól Manchester přidal v 33. minutě – Cristiano Ronaldo skvělým centrem z pravé strany našel na zadní tyči volného Teveze a ten se hlavičkou nemýlil – 2:0. Do druhého poločasu opět vstoupili aktivně domácí a v 49. minutě Carlos Tevez krásně vysunul Rooneyho, ale ten tváři v tvář Carsonovi selhal a minul. O minutu později se do největší šance Aston Villy v zápase dostal Shaun Maloney a těsně minul branku polského brankáře. V 53. minutě se ale dočkal i Wayne Rooney – Ronaldo dobře posunul míč na anglického útočníka, který obešel Carsona a pohodlně zavěsil do prázdné branky – 3:0. V 64. minutě mohl přidat svůj druhý gól v utkání Tevez, ale ten po centru střídajícího Hargreavese zblízky hlavičkoval vedle. Na konečných 4:0 upravil v 70. minutě Wayne Rooneyho přesnou střelou k levé tyči po přihrávce Cristiana Ronalda.