Jak si vedli hráči United v reprezentacích?

Zde zjistíte, jak se vedlo hráčům Manchesteru United ve středečním mezistátních přátelských utkání.

Rio Ferdinand prožil skvělou středeční noc, když vedl reprezentaci Anglie jako kapitán v utkání proti Francii. Francie ale bohužel díky brance Riberyho vyhrála 1:0. David Beckham, bývalá hvězda United, v utkání nastoupil k 100. utkání v dresu Albionu. Owen Hargreaves stejně tak jako Ferdinand odehrál celé utkání. Wayne Rooney odehrál první poločas a Wes Brown odehrál 63 minut. Patrice Evra na druhé straně do utkání nezasáhl a zůstal pouze na lavičce náhradníků.

Brazílie v přátelském utkání porazila Švédsko 1:0 díky brance Pata z 72. minuty. Utkání se hrálo na Emirates Stadium v Londýně a na poslední půlhodinu nastoupil v dresu Brazílie záložník Manchesteru Anderson. Ten byl ale při každém doteku s míčem vypískán fanoušky Arsenalu.

Darren Fletcher nastoupil v utkání Skotska proti Chorvatsku, které se hrálo v Hampden Parku. Skotové nakonec vyválčili remízu 1:1.

Polsko v přátelském utkání prohrálo s USA vysoko 3:0, ale brankář Tomasz Kuszczak zůstal pouze na lavičce náhradníků.

Srbsko prohrálo v Ukrajině 2:0 a obránce Red Devils Nemanja Vidic v utkání v dresu Srbska odehrál celkem 74 minut.

Park Ji-Sung nastoupil k utkání kvalifikace na MS proti KLDR. Zápas nakonec skončil bezbrankovou remízou.