Rozhovor s Andersonem

Brazilský záložník Anderson poskytl rozhovor pro United Review, ve kterém dal najevo své pocity z první sezóny na Old Trafford.

 

Jak by jsi zatím zhodonotil svou první sezónu na Old Trafford?

Cítím, že hraji stále lépe během tréningů a zápasů. Na začátku jsem potřeboval čas, abych si zvykl, ale teď již dokážu ukázat na hřišti své umění. Jsem šťastný v Manchesteru United.

 

Jaký byl tvůj nejlepší zápas v United?

Kdybych měl vybrat pouze jeden, tak asi proti Wiganu (4:0). Kvůli zranění Vidice jsem musel na hřiště a ukázal jsem své přednosti hned v pátém zápase. Bylo to pěkné vítězství a cítil jsem se jako nejlepší hráč na hřišti. (smích)

 

Jak vnímáš sympatie za strany fanoušků?

Mám to rád. Zpívají o nás písničky a v šatně jsme z toho poté velice nadšeni. Skvělé je pro mne to, když slyším, že v hledišti vyvolávají například mé jméno. Dává mi to úžasnou sílu, a proto také chci ukázat na hřišti to nejlepší. Musím uznat, že mě skvěle uvítali na Old Trafford.

 

V písničce, která je o tobě jde slyšet, že jsi magickým záložníkem, ale jaká je opravdu tvá nejoblíbenjěší pozice?

Nemám svou oblíbenou pozici. Hraji prostě tam, kde mě trenér potřebuje. Jestli mám hrát podle manažera v útoku, tak tam také hrát budu. Jsem nadšený z každého startu za Manchester United a je mi v celku jedno, na jakém postu hraji. Myslím, že Ferguson mě vždy postaví na pozici, kde jsem nejvíce užitečný.

 

Co si myslíš o čtvrtfinálovém losu Ligy Mistrů?

Mě bylo celke jedno na koho narazíme, protože v této fázi nás již lehké zápasy nečekají. Zajímavé je, že jsme s AS Roma hráli již ve skupině, ale jsem na to připravený. Máme velkou šanci, trénujeme a chceme tuto soutěž vyhrát.

 

Je to důležité, ale jestli chceš pomoct týmu, tak musíš také vstřelit branku..

Modlím se, abych vstřelil branku (smích) ! Mám naděje, že začnu střílet branky ve velmi důležitých zápasech. Mám plno plánu, jak oslavím mou branku.

 

Do konce sezóny je ještě hodně zápasu v krátkém časovém rozmezí, jak se tedy na tuto část sezóny připravíš?

Je skvělé, že jsem týmu prospěšný i na konci sezóny. Jsem ve velmi dobré formě a snažíme se zvítězit v Premier League i Champions League. Jestli jsem nervozní? Ne, nikdy. Jsem šťastný ! Mám naděje, že budu na konci sezóny ještě šťastnější. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.