Gary Neville musí být trpělivý

Gary Neville připouští, že možná bude muset počkat až do příští sezóny než bude hrát zase za první tým Manchesteru United.

 

Anglický obránce se už více než rok neobjevil v sestavě Red Devils a je si vědom toho, že nyní bude muset tvrdě bojovat, aby získal své místo v základní sestavě zpět. Několik posledních týdnů si budoval fyzičku v rezervním týmu, za který odehrál již několik utkání, ale uvádí, že ještě není připraven naskočit zpátky do soutěžních utkání. Manchesteru United se momentálně daří, jak v domácí lize, tak v Lize Mistrů a Sir Alex Ferguson pravděpodobně nebude riskovat s nasazením Neville.

 

"Za rezervní tým jsem odehrál už tři zápasy od Nového roku a toto je nejdelší šňůra, co jsem měl v rámci tréninku a odehraných zápasů. Zabere ještě nějaký čas než naberu plně zápasovou kondici poté, co jsem byl tak dlouho mimo hru. Pravděpodobně ještě nejsem zcela připraven pro první tým, ale jediná cesta, jak toho dosáhnout je ta, že budu dále pokračovat v tréninku s prvním týmem. Snad odehraju nějaké utkání, ale bude to težké, protože máme před sebou řadu velmi těžkých utkání. Budu doufat a modlit se, abych dostal šanci v nějaké fázi sezóny", řekl kapitán Manchesteru United Gary Neville pro Manchester United Radio.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.