Kdo vyhraje Premier League ?

Hned 4 týmy mají šanci na titul, ale u čtvrtého Liverpoolu by se vítězství v Premier League rovnalo zázraku. Pojďme se tedy podívat, jaké zápasy týmy z Big Four ještě čekají…

 

                                    Z     S            B

1. Manchester United  30   61:15    70

2. Arsenal                    30   58:22    67

3. Chelsea                   30   53:22    65

4. Liverpool                 30   55:21     59

 

 

MANCHESTER UNITED

Manchester United již dnes přivítá na Old Trafford čtvrtý Liverpool. Následně hraje doma proti Aston Ville. Další zápas bude hrát venku, tedy v Middlesbrough. Poté je čeká domácí zápas s Arsenalem. Výjezd do Blackburnu je další zastávkou v boji o titul. Poslední tři zápasy jsou velmi náročné, jelikož nejprve Manchester United hraje na Stamford Bridge proti Chelsea, dále doma proti West Hamu a nakonec venku proti nevyzpytatelnému Wiganu.

 

ARSENAL

Arsenal má jeden z nejtěžších losù, protože po dnešním zápase na Stamford Bridge proti Chelsea hraje dále venku proti Boltonu a poté doma proti Liverpoolu. Hodně důležitý boj odehrají na Old Trafford, kde nastoupí proti Manchesteru United. Pokuď tento zápas vyhrají, tak určitě budou chtít zvítězit jednoznačně i doma proti Readingu. Zajímavý zápas bude v Derby Country, kde se k vítězství protrápil i Manchester United. Poslední domácí zápas hrají proti Evertonu, aby nakonec mohli vyrazit na zápas do Sunderlandu.

 

CHELSEA

Chelsea má naopak jeden z nejpřijatelnějších losù. V dnešním zápase proti Arsenalu hraje doma, tedy stejně jako proti Middlesbrough v přištím kole. Dále je čeká výjezd do Manchesteru, aby odehráli zápas s Manchesterem City. Poté hrají opět doma proti Wiganu, aby následně nastoupili v Goodison Parku proti skvělému Evertonu. Velmi důležitý zápas proti Manchesteru United hrají doma. Na St. James Park přijedou hrát proti Newcastlu United. Poslední zápas odehrají doma proti Boltonu.

 

LIVERPOOL

Dnes nastoupí Liverpool venku proti Manchesteru United a následně doma v derby proti Evertonu. Dále je čeká náročný zápas na Emirates Stadium proti Arsenalu. Na domácím hřišti se představí proti Blackburnu, aby poté přijeli na Craven Cottage, kde se utkají s Fulhamem. Venku nastoupí i proti Birminghamu. Předposlední zápas hraje Liverpool doma, protože přivítá Manchester City, naopak poslední zápas hraje venku na White Hart Lane, kde nastoupí proti Tottenhamu.

 

Kdo tedy vyhraje tuto krásnou trofej ? My, fanoušci Manchesteru United, doufáme, že United, ale vše je zatím otevřené a teoretickou šanci má i Everton.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.