Rezerva: Manchester United – Manchester City 4:1

Danny Welbeck vstřelil svůj první hattrick za rezervní tým, zatímco Mikael Silvestre a Gary Neville odehráli 76 minut, respektivě 90 minut.

Celý zápas se hrál v dešti a silném větru. Manchester City se dostal do vedení již v druhé minutě utkání, když se hlavičkou prosadil po rohovém kopu obránce Clayton McDonald. V 35. minutě mohl vyrovnat Welbeck, ale jeho střelecký pokus dobrým zákrokem zneškodnil brankář City Neil Martin. Welbeck se dočkal až v 42. minutě. Chris Eagles dobře přihrál mladému útočníkovi a ten se nemýlil – 1:1. V 48. minutě se rezerva Manchesteru United dostala do vedení – rohový kop zahrával Tom Cleverley, míč se dostal k obránci Simpsonovi a ten upravil míč do sítě. V 58. minutě už to bylo o dvě branky, když se střelou z 20ti yardů prosadil Welbeck. Jeho střelu ještě tečoval obránce McDonald. McDonald byl smolařem i v 74. minutě, když v pokutovém území fauloval Welbecka. Sám postižený pokutový kop bez problémů proměnil a zkompletoval tak svůj hattrick, první v rezervním týmu Manchesteru United. Po čtvrté brance byl vystřídán Mikael Silvestre, kterého nahradil Richard Eckersley. Gary Neville odehrál celý zápas a již v brzké době by jsme jej měli zase vidět v prvním týmu Red Devils. Rezerva United tak nakonec porazila rezervu City 4:1