Robson bude velvyslancem Manchesteru United

Bývalý kapitán Manchesteru United Bryan Robson byl oficiálně dosazen na post velvyslance anglického klubu.

 

Robson, který na Old Trafford strávil celkem 13 roků, během kterých odehrál 461 utkání a nastřílel 98 branek, nyní bude pracovat po boku legendy United Sira Bobycho Charltona ve své nové roli. Během následujících 12ti měsíců bude Manchesteru United propagovat různé komerční a charitativní cíle. Bývalý reprezentační záložník Anglie je rád, že mu byla nabídnuta taková příležitost a že zase bude spjat s Manchesterem United.

 

"Jsem nadšen, že jsem dostal šanci pracovat po boku Sira Bobbyho Charltona a být součástí budoucnosti Manchesteru United. Od té doby, co jsem v klubu podepsal v roce 1981, to bylo vždy pro mne zvláštní. Na Old Trafford jsem zažil nejšťastnější chvíle, na které mám úžasné vzpomínky. Je skvělé, že budu moci klubu pomoci být ještě úspěšnější", řekl Bryan Robson pro manutd.com

 

"Bryan Robson byl výjimečný hráč své generace. Byl velmi zručný, odvážný a totálně oddaný klubu, každý kdo jej viděl hrát, tak mu zůstal blízko srdce. Jeho vztah k fanouškům Manchesteru United nemá obdoby a těším se, že s ním budu pracovat ve prospěch klubu, týmu a fanoušků", řekl na adresu Robsona výkonný ředitel United David Gill.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.