Foster nadšený debutem

Brankář Manchesteru United, Ben Foster přiznal, že je velmi spokojený se svým první startem za Rudé Ďábly. Anglický gólman udržel čisté konto a Manchester United po brance Cristiana Ronalda zvítězil na Pride Park 1:0.

 

24-letý gólman byl v těžké situaci, jelikož to byl pro něj teprve druhý zápas po zranění a 8-měsíční rehabilitaci.

 

K Fosterově premiéře přispělo Edwinovo zranění a také to, že Kuszczak dostal v minulém zápase červenou kartu.

 

" Teď se cítím jako hráč Manchesteru United. Jsem tady již tři roky a jsem rád, že jsem si mohl zahrát." řekl Ben.

 

" Neročiloval jsem se-tlumil jsem pocity v sobě a snažil jsem se na to nemyslet. Vrátil jsem se do hry a odchytal zápas za Manchester United, což je pro mne skvělá zpráva. Velmi mě to potěšilo, ale v zápase jsem neměl příliš práce." dodal Foster.

 

Nakonec zápas rozhodla jediná branka a hlavně díky Fosterovi získali hráči Manchesteru United tři body.

 

" V první šanci jsem instinktivně skočil do leva a vdruhé šanci jsem si poradil s Kennym Millerem, takže jsem mohl jít do druhého poločasu klidnější." dodal Foster.

 

" Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Atakovali jsme, útočili jsme vlastně pořád, ale i přesto měli hosté šance." přiznal Ben.

 

V příštím zápase nastoupí Red Devils proti Boltonu. Foster přiznal, že nebude příliš bojovat o místo v prvním týmu.

 

" Nemyslím, že Ferguson bude mít dilema s obsazením postu brankáře. Edwin se vrátí na Bolton, nebo Liverpool a je jasné, že bude hrát. VDS je ve skvělé formě a kdybych byl v jeho kůži a někdo by mi během jednoho zápasu přebral pozici jedničky, tak bych byl naštvaný." zakončil Foster.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.