Van der Sar: Chci vyhrát Ligu Mistrů

Edwin Van der Sar je sice v Lize Mistrů už veteránem, ale jeho chuť po úspěchu je pořád stejně velká.

 

Už je to 13 roků, co holandský brankář vyhrál s Ajaxem Amsterdam Ligu Mistrů, a rád by s Manchesterem United ještě jednou tuto soutěž vyhrál předtím než pověsí kopačky na hřebík. 37letý brankář je jedním z pěti hráčů Manchesteru United, kteří už Ligu Mistrů vyhráli – Gary Neville, Ryan Giggs, Paul Scholes a Wes Brown vyhráli s Manchesterem United Ligu Mistrů v roce 1999.

 

"Každý ji chce vyhrát a vydáme ze sebe to nejlepší, aby jsme získali další medaili. Už je to velmi dlouho, kdy jsem Ligu Mistrů vyhrál a stejné je to i pro kluky, kteří vyhráli v roce 1999. Každý chce úspěch zopakovat", řekl holandský brankář pro MUTV.

 

Zatímco většině hráčů Manchesteru United je jedno, na koho ve čtvrtfinále Ligy Mistrů narazí, Edwin Van der Sar by nechtěl narazit na anglický tým.

 

"Byl bych rád, kdyby jsme hráli proti evropskému týmu. Je to součást Ligy Mistrů, že jdete na letiště, někde letíte, pak spíte někde v hotelu, trénujete noc před zápasem a hrajete v cela odlišném prostředí. Ale pokud se střetneme s anglickým týmem, vyrovnáme se s tím", dodal zkušený brankář.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.