Benfica Lisabon chce Carlose Queiroze

Manchester United se bude muset snažit udržet asistenta manažera Carlose Queiroze, o kterého má velký zájem Benfica Lisabon.

 

Carlos Queiroz momentálně na Old Trafford dělá asistenta Sira Alexe Fergusona a portugalský klub Benfica Lisabon si jej vyhlédla jako kandidáta na post trenéra hlavního týmu poté, co Jose Antonio Camacho byl kvůli špatným výsledkům propuštěn. Queiroz už delší dobu tvoří s Fergusonem skvělou dvojici a už v minulosti portugalský trenér odmítl nabídku Benficy, která jej lákala v roce 2005. V roce 2004 Queiroz vedl jako hlavní trenér Real Madrid, ale neuspěl zde a po jedné sezóně se vrátil zpátky do Manchesteru United. Prezident Benficy Luis Filipe Vieira věří, že se mu jej podaří získat do jeho rodného Portugalska.

 

"Potřebujeme trenéra se zkušeností a znalostí portugalského fotbalu a Queiroz je nejlepším kandidátem", řekl blízký zdroj portugalského týmu pro bulvární deník The Sun.

 

"Nikdy neříkám nikdy, ale zatím neproběhla žádná jednání. Benfica o mě měla zájem v minulosti, ale jsem v Manchesteru United a přede mnou je řada výzev", řekl portugalský trenér ohledně zájmu Benficy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.