Ben Foster chytal za rezervní tým

Brankář Manchesteru United Ben Foster včera nastoupil za rezervní tým anglického klubu.

Ben Foster se zotavuje z vážného zranění kolene a ve včerejším zápase proti rezervě Middlesbrough odchytal celých 90 minut utkání. Rezerva Manchesteru United nakonec zvítězila nad rezervou Middlesbrough 2:1, když se střelecky prosadili Sam Hewson a Chris Eagles. Pro Fostera to bylo první utkání v posledních 10 měsících. V utkání pak nemusel mockrát zasahovat, překonal jej pouze v druhém poločase Graham Owens z pokutového kopu. 24letý anglický brankář musel v létě podstoupit operaci kolene, konkrétně poškozených kolenních vazů. Nyní se mu už snad zranění budou vyhýbat a dostane se do skvělé formy, kterou měl ve Watfordu, kde minulou sezónu hostoval.