Sir Alex Ferguson se losu nebojí

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson se nebojí toho, že by Manchester mohl ve čtvrtfinále Ligy Mistrů narazit na anglický klub.

 

Tým Sira Alexe Fergusona si včera zajistil postup do čtvrtfinále Ligy Mistrů, když na Old Trafford porazil Olympique Lyon 1:0 brankou Cristiana Ronalda. Rival United z Premier League Arsenal si včera také zajistil postup do dalšího kola, když prošel přes AC Milán. Další anglické kluby Liverpool a Chelsea by se také měly kvalifikovat dále poté, co mají výhodnou pozici z prvních zápasů. Pokud tyto dva kluby postoupí, budou ve čtvrtfinále celkem čtyři anglické kluby a je tak velká pravděpodobnost, že mohou nastoupit proti sobě. Ferguson se ale setkání s anglickým týmem nebojí a uvádí, že každý tým, který United dostanou, bude těžký.

 

"Předpokládám, že Chelsea i Liverpool postoupí do dalšího kola, pokud se tak stane, bude existovat šance 40%, že dostaneme anglický tým. Nemyslím si, že záleží proti komu budete hrát – všechno to budou těžká utkání. Čtvrtfinále tak vytáhne dobré týmy a je důležité, že my zde jsme", řekl skotský boss.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.