Manchester United – Olympique Lyon 1:0

Manchester United porazil v odvetném utkání osmifinále Ligy Mistrů Olympique Lyon 1:0 brankou Cristiana Ronalda a postoupil do čtvrtfinále soutěže.

Sir Alex Ferguson nasadil do utkání pouze jednoho útočníka Wayna Rooneyho. Do obrany se po zranění vrátil Nemanja Vidic. Jako první se zastřeloval Ben Arfa v 8. minutě, ale mířil hodně nepřesně. V 16. minutě ho napodobil na druhé straně Darren Fletcher. Vedle mířil i Rooney v 19. minutě. V 29. minutě už ale Van der Sar musel zasahovat proti nebezpečné střele Kallstroma. V 32. minutě se ke střele dostal po přímém kopu Ronalda obránce Vidic, ale mířil hodně nad. V 41. minutě udeřilo z ničeho nic – Andersonovu střelu zblokoval obrana hostů, k míči se ale dostal Ronaldo a ten prudkou střelou k tyči překonal Coupeta v brance Lyonu – 1:0. V závěru poločasu pak ještě musel likvidovat nebezpečný centr Juninha z přímého kopu Van der Sar. V 50. minutě nepřesně pálil Juninho, stejně tak jako Arfa o minutu později. V 58. minutě stejný hráč po rohovém kopu hodně přestřelil. V 64. minutě neuspěl ani na druhé straně Nani. Největší šanci Lyonu si vytvořil v 74. minutě střídající Keita, který z pravé strany nastřelil tyč Van der Sarovy branky. V závěru utkání se už žádný z týmů nedostal do výraznější šance a Manchester United tak zvítězil 1:0 a postoupil do čtvrtfinále soutěže.