Sir Alex Ferguson o utkání s Fulhamem

Sir Alex Ferguson je rád, že i když nechal odpočívat některé opory, jeho tým vyhrál nad Fulhamem jasně 3:0.

Sir Alex Ferguson nechal na lavičce náhradníků odpočívat Wayna Rooneyho a Cristiana Ronalda, kteří do utkání naskočili až na posledních 20 minut. Ferguson oba hráče šetřil na úterní důležitý zápas proti Lyonu. I přes jejich absenci předvedl hráči United skvělý výkon a zaslouženě vyhráli 3:0 a na vedoucí Arsenal už ztrácejí pouze jeden bod. Manažer Red Devils Sir Alex Ferguson byl samozřejmě výhrou nadšen.

"Trávník byl plný života. Bylo velmi větrno a za takový podmínek musíte udržet dobrou koncentraci a myslím si, že jsme naši práci odvedli skvěle. Jsem rád, že jsem mohl využít široký kádr. V úterý nás čeká velmi důležitý zápas a je dobré, že jsme mohli nechat odpočinout Rooneyho s Ronaldem. Ale tým, který jsem vybral, ukázal ohromnou touhu po vítězství, hráli opravdu skvěle. Nemyslím si, že byl Fulham uvnitř našeho pokutového území nějak nebezpečný, ale mimo něj předvedli dobrý fotbal. Když jsme ale těsně před koncem poločasu přidali druhý gól, úplně je to zlomilo. Byl to skvělý gól od Park Ji-Sunga, jeho první tento rok", řekl po zápase Ferguson.

Díky vysokému vítězství si Manchester United stále udržují před Arsenalem lepší skóre, co se týče vstřelených branek. A právě počet vstřelených branek by v závěru sezóny mohl být důležitý v boji o titul.