Fulham – Manchester United 0:3

Manchester United vyhrál v 28. kole Premier League nad Fulhamem na jeho hřišti s přehledem 3:0.

Sir Alex Ferguson se rozhodl šetřit své největší opory na úterní zápas Ligy Mistrů proti Lyonu a Wayne Rooney s Cristianem Ronaldem tak usedli pouze na lavičku náhradníků. Kvůli zranění nenastoupili Nemanja Vidic, Ryan Giggs a dlouhodobě také Neville. Jako první otestoval potornost brankáře Niemiho Nani střelou z 18ti yardů ve 3. minutě. O dvě minuty později se do velké šance dostal po skvělé přihrávce Scholese Louis Saha, ale sám před brankářem minul. V 8. minutě na druhé straně musel velmi nebezpečnou střelu Murphyho z voleje na roh vyrazit Van der Sar. V 15. minutě se Manchester dostal do vedení, když se prosadil střelou z přímého kopu Owen Hargreaves, když obstřelil zeď. Pro Hargreavese to byl první gól v dresu United. V 23. minutě pálil těsně vedle levé tyče Nani. O chvíli později zahrával rohový kop Nani, Paul Scholes hlavičkoval a Niemi měl plné ruce práce, aby míč vyrazil. V 28. minutě nepřesně pálil Jimmy Bullard, stejně tak jako Hargreaves o pár minut později. V 33. minutě Edwin Van der Sar předvedl skvělý zákrok po hlavičce Murphyho. V závěru poločasu Manchester přidal druhý gól – Paul Scholes centroval a Park Ji-Sung prudkou hlavičkou překonal finského brankáře. Míč se ještě odrazil od břevna.

V 52. minutě si Van der Sar bez problémů poradil se střelou Volze, na druhé straně Nani nepřekonal Niemiho. V 64. minutě mohl snížit Johnson, ale minul. V 72. minutě John O’Shea přihrával a Simon Davies si kopl míč do vlastní sítě – 0:3. To už byl na hřišti i Ronaldo s Rooneym. V závěru utkání pak Van der Sara nepřekonal Bullard a po něm ani Johnson. V nastaveném čase musel ještě domácí brankář likvidovat nebezpečnou střelu Ronalda. Manchester United tak nakonec zvítězil bez problémů 3:0 a stáhl náskok vedoucího Arsenalu na jediný bod.