Zpověď redaktorů- Sawyer

Je tady první díl rubriky, která je tady zatím pouze na zkoušku. Pro ukázku je tady rozhovor se mnou. Otázky by byly v každém vydání stejné, ovšem samozřejmě redaktoři by se měnili. Jestli se vám tento nápad líbí, tak pište do komentářů.

 

Kdy jsi začal opravdu fandit Manchesteru United?

Abych se přiznal tak opravdu nepatřím mezi ty nejskušenější fans, jelikož United fandím od vítězství v Anglického poháru v roce 2004. Tento web sem objevil během minulé sezóny a moc se mi nelíbíl, ovšem od té doby udělal velký pokrok a patří mezi nejlepší fotbalové weby v ČR.

 

Jaká byl pro tebe největší fotbalový zážitek s United a co tě naopak úplně rozhodilo během fandění United?

Těžká otázka. Zápasy, které jsem zažil před minulou mistrovskou sezónou jsem ještě příliš neprožíval, takže určitě výhry nad AC Milán, nebo AS Roma byly skvělé. Nemohu také zapomenout na zápas s Evertonem, který jsme otočili s 2:0 na 2:4. Tehdy jsem byl na chatě, kde není příliš signál, proto jsme tento zápas poslouchal přes polské rádio. Podle videí ale určitě největším zážitkem bylo vítězství v roce 1999. Když se ohlédnu za nejhorším zážitkem, tak určitě násůledné vyřazení na San Siru. Odchod Ruuda mě taky poznamenal.

 

Jak vypadá tvůj den, když hraje United?

No většinou to bývají soboty, takže ráno vstanu udělám si kávu osprchuju se. Poté sleduju většinou zprávy okolo Manchesteru, tedy spíše zprávy okolo Manchesteru United. Poté si na chvíli odpoledne zajdu ven s Lucinkou, abych se odreagoval. Hodinu před zápasem už sedím nervozně u Pc nebo Tv a čekám na zápas. Během zápasu mám velké nervy a často si i jako správný cholerik zanadávám. Když vyhrajeme, tak jdu oslavovat zase s Lucinkou a někam zajdeme, ale když prohrajeme, tak držím smutek. Při zápasech Champions League jsem ještě více nervozní, protože většinou se hraje až večer a napětí během dne samozřejmě stoupá. Právě v Lize Mistrů rozhodne každá maličkost.

 

Koho sis v Manchesteru United velice oblíbil a kdo ti jde naopak proti srsti?

Když sem United začínal fandit, tak sem měl oblíbeného hlavně toho, kdo dával góly. Postupem času sem si uvědomil, že každý hráč je důležitý. Takže v tuto chvíli miluju stejně Ronaldovy kličky a góly, stejně jako Rooneyho bojovnost, Vidicovu zarputilost, Sarovy zákroky, Scholesyho přihrávky nebo Nevillovy centry. Proti srsti mi byl již dlouho Heinze, který naštěstí odešel. V tuto chvíli není nikdo kdo byy mě štval, ale pokuď by nějaký hráč dával přednost sobě, před týmem, tak do United dle mého mínění nepatří.

 

Je nějaký hráč, kterého by jsi chtěl v United vidět?

Těch hráčů je dost, ovšem myslím, že máme kvalitní kádr, tedy až na tři pozice. První pozicí je levá strana obrany, protože Patrice Evra je sice ve svém oboru nejlepší, ale za něj není kvalitní náhrada. Philipp Lahm by byl podle mě tím správným mužem. Další slabinou bude pozice levého záložníka, kde sice v tuto chvíli máme Giggsyho a Naniho, ale když naše žijící legenda skončí, tak Nani tuto pozici nezvládne a nemůžeme spoléhat na to, že bude mít ve svém zdraví tkaové štěstí jako Patrice. Na tuto pozici bych přivedl Lennona, nebo Ben Arfu. Poslední pozice je útok, který sic eposílil o Manucha, ale to je hodně velká sázka na štěstí. Na tuto pozici vidím jako první a jedinou volbu Karima Benzemu. Právě v zápase Ligy Mistrů proti United mě o svých kvalitách přesvědčil. Dokázal udržet míč i v obležení třech protihráčů. Dokonce vstřelil i branku. Typický hráč pro Anglickou Ligu.

 

Proč ses chtěl stát redaktorem?

Hlavně proto, že jsem chtěl pomáhat tomuto webu a pokusil se zlepšit svou češtinu, která nebyla příliš dobrá :/ . Jsem rád, že mám stále dost času na to, abych se věnoval tomuto webu.

 

Co by tě uspokojilo na konci sezóny?

Samozřejmě bych chtěl The Treble asi jako každý fanoušek, ale i jedna trofej by mi radost udělala. Myslím si, že máme na to, abychom všechny trofeje získali.

 

Kdo bude podle tebe největším soupeřem v boji o FA Cup, Ligu Mistrů a Premier League?

V FA Cupu určitě Chelsea, i když si myslím, že ve finále budeme hrát s jiným soupeřem. V Lize Mistrů stále věřím nejvíce nám, ale pozor hlavně na AC Milán, který projde přes Arsenal. I Barcelona je velmi silná. V Premier League je to podle mého překvapivě Chelsea, protože Arsenal očividně ztrácí dech a bude rád za druhé místo.

 

Co by si chtěl na závěr vzkázat všem fanouškům United a návštěvníkům tohoto webu?

Určitě hlavně hodně štěstí v životě. Fotbal je přece jenom pořád hra. United je naše srdeční záležitost, ale nemůžeme z toho dělat vědu. Tento web se poslední dobou stále zlepšuje díky skvělým redaktorům a celé redakci. Každý chce tomuto webu dát to nejlepší, takže pokuď něco nejde hned, tak se nezlobte, jako v případě tipovačky a dalších. Můžeme být přece rádi, že Adminové a další udělali takový web, jaký každý den s radostí navštěvujeme.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.