Jak to vypadá s marodkou United?

Ryan Giggs pravděpodobně nenastoupí do sobotního utkání proti Fulhamu, zatímco Nemanja Vidic je k dispozici poté, co se vyléčil ze zranění lýtka.

 

Srbský obránce musel minulý víkend v zápase proti Newcastelu opustit hřiště v 72. minutě poté, co si stěžoval na lýtko. V pátek už ale naplno trénoval a na zítřejší utkání na Craven Cottage je připraven.

 

Manažer United Sir Alex Ferguson ale nebude riskovat s nasazením Ryana Giggse, který má takéí problémy s lýtkem.

 

"Nepotřebujeme riskovat. Máme silný tým a je důležité zaměřit se na důležitý zápas proti Lyonu v úterý", řekl Ferguson na předzápasové konferenci.

 

Zatímco Gary Neville ve čtvrtek večer odehrál 60 minut v utkání rezerv proti Liverpoolu a nebyly na něm vidět žádné stopy ohledně zranění. Obránce v pátek trénoval s týmem a pokračuje tak v získání zápasové kondice.

 

Mikael Silvestre, který se zranil v září minulého roku v utkání proti Evertonu a od té doby nehrál kvůli poraněným kolenním vazům, je blízko návratu do plného tréninkového zatížení. Francouzský obránce už bude příští týden naplno trénovat a podle Fergusona si vede velmi dobře.

 

Brankář Ben Foster by měl příští týden nastoupit v domácím utkání rezervy proti Middlesbrough poté, co už se zotavil z vážného zranění kolene. Anglický brankář zatím nenastoupil za Manchester v žádném soutěžním utkání. V minulé sezóně si skvěle vedl na hostování ve Watfordu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.