Kameni na Old Trafford ?!

Daily Star uvádí, že Manchester United chce získat brankáře Espanyolu, Carlose Kameniho, který je již dlouho Fergusonem monitorován. Kameni přiznal, že by velmi rád přestoupil do Anglie.

 

Kameni již čtyři roky chytá v Espanyolu, který se v této sezóně nachází na šestém místě v La Lize s 39 body.

 

"Manchester United sleduje mou hru již dlouho. Jsem šťastný v Barceloně, ale je jasné, že každý hráč chce udělat změnu. Zápasy v Premier League jsou snem každého hráče." přiznal reprezentant Kamerunu.

 

Tento 24- letý gólman by po svém příchodu pravděpodobně nahradil Edwina Van Der Sara a stal by se jedničkou v Manchesteru United.

 

PS: Mimochodem bych se chtěl omluvit všem návštěvníkům tohoto webu, že poslední dobou moc nepíšu články, ovšem problémy s holkou přetrvávají a bohužel psychické síly mi již na tuto aktivitu nezbývají. Ovšem Preview zápasu s Fulhamem určitě napíšu 🙂

 

Nakonec bych se vás chtěl zeptat, zda-li by jste chtěli rubriku s názvem " Týden na Old Trafford"… Vím, že premiéra byla velmi nezdařilá a hodně ironická, ale tentokrát se budu velmi krotit, přidám svůj názor a budu se věnovat pouze dění v Manchesteru United. Pokuď tedy tento článek chcete na tomto webu, tak pište do komentářů.

 

Přeji vám tedy příjemný zbytek týdne a v neděli u Preview ahoj 🙂

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.