Trio mladíků asi opustí Old Trafford

Mladíci Manchesteru United Michael Lea, Michael Barnes a Fraizer Campbell by mohli v létě opustit Old Trafford.

 

Anglickému obránci Michael Lea vyprší v létě na Old Trafford smlouva a anglický klub se mu zatím nechystá nový kontrakt nabídnout. Hráč je momentálně na zkoušce v Plymouthu a pokud zde zaujme, mohl by zde zadarmo přestoupit.

 

19letý křídelní hráč Manchesteru United Michael Barnes je momentálně na zkoušce ve skotském fotbalovém klubu Inverness Caledonian Thistle. I mu vyprší v létě na Old Trafford smlouva a pokud s jeho výkony budou ve Skotsku spokojeni, mohou jej získat zadarmo. Barnes zatím odehrál pouze jedno utkání za první tým Manchesteru.

 

V létě by z Manchesteru mohl odejít i anglický útočník Fraizer Campbell. Campbell je momentálně na hostování v anglickém klubu Hull City, kde předvádí skvělé výkony a rádi by jej získali na trvalý přestup. O jeho služby má zájem i Charlton, který je ochoten za hráče nabídnout 2 milióny liber. Jelikož do prvního týmu United povýšil z rezervy Danny Wellbeck, mohl by se Campbell v létě s Old Trafford rozloučit. Klub by za něj navíc mohl získat slušnou finanční sumu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.