Jak vidět zápas na internetu ?

Určitě každý z nás ví, že fotbalové zápasy se dají sledovat přes internet, ovšem problém je v tom, že né každý ví, jak se to dělá. Protože se před každým zápasem objevilo mnoho  komentářů s otázkami na toto téma, rozhodl jsem vám to vysvětlit v tomto článku. Na internetu můžete také sledovat NBA, MLB a NHL…Vše je přitom ZADARMO !

 

Návod na sledování zápasu:

 

1. Ke sledování zápas je potřeba mít nainstalovaný nějaký program. Já nejčastěji používám SopCast nebo PPStream. Další nejpoužívanější programy: TVAnts, TVU, PPMate či PPLive. Samozřejmě programů je více. (Po kliknutí na určitý program se vám spustí stahování programu)


2. Po stažení programu je třeba ho nainstalovat.


3. Když chcete na svém nainstalovaném programu sledovat sport, přemístíte se na stránku, kde Vám nabízejí odkazy. Doporučuji MyP2P.eu, Rojadirecta.com nebo Kuszotv.pl. (Po kliknutí na danou adresu budete automaticky na danou stránku přesměrován)


4. Jakmile se přesunete na stránky, najdete si den, sport, který budete sledovat a poté kliknete na daný zápas. Po otevření zápasu se vám otevřou odkazy na sledování zápasu. Najdete si v nabídce odkazů program, ve kterém chcete sledovat zápas a poté kliknete na jeden z odkazů (program musíte mít nainstalovaný). Po kliknutí se Vám automaticky otevře daný program a začne načítání zápasu.


5. Jakto, že mi zápase nejde ? Problém bude nejspíše na vaší straně, například pomalým internetem. Jestliže máte zapnuté programy (např. ICQ, Skype, a další …) tak si je vypněte. Kvalita přenosu záleží na rychlosti internetu. Když se Vám to bude sekat, bude to stejný problém.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.