Benzema: Na Old Trafford budeme válčit

Střelec Lyonské branky, Karim Benzema tvrdí, že Rudí Ďáblové jsou velkým favoritem na postup do čtvrtfinále Ligy Mistrů.

 

Přesto ale 20-letý borec udělá vše proto, aby svůj tým dovedl na Old Trafford k co nejlepšímu výsledku, kde se 4. března odehraje odveta.

 

" Ve včerejším zápase byli hráči United jasným favoritem. My jsme ale ukázali, že umíme hrát s každým. Na Old Trafford budeme bojovat o vítězství." řekl Karim po zápase.

 

" Jsme přesvědčeni, že to utkání bude velmi těžké. Myslím, že máme na to United porazit. Manchester United je jednim z nejlepších týmů v Evropě. Proto jsou určitě alespoň rádi za remízu." dodal Karim.

 

Lyon se ve včerejším zápase hlavně bránil. United ovšem vyrovnali až ke konci zápasu, kdy dal gól Carlos Tevez. Benzema tvrdí, že jeho tým se musí po tomto zápase hodně zamyslet.

 

" Tímto zápasem jsme ukázali, že jsme velmi dobrým týmem. Běhěm uplynulých týdnu jsme nehráli příliš dobře. V zápase nám chyběly některé nezbytné elementy. Vše se ale podařilo urovnat, proto jsme mohli bojovat s tak silným týmem, jakým je Manchester United. Těším se, ale před odvetou nás čeká hodně práce." zakončil Karim Benzema.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.