Vidic: Pocit ako z víťazstva

Tvrdá a poctivá práca United v zápase proti Lyonu bola odmenená golóm tri minúty pred koncom zápasu a Nemanja Vidic povedal, že výsledok 1:1 znamená pre neho víťazstvo.

Manchester United mal po väčšine zápasu viac z hry a takisto aj územnú prevahu proti masjtrom z Francúzska, ale 20-ročný útočník Karim Benzema otvoril skóre v 54. minúte.

Gól prišiel v tom čase kedy to United najmenej očakávali a tento gól ich vyviedol trochu z ich rytmu. Navzdory tomu, striedajúci hráči Tevez a Nani dali útoku United nové možnosti. Vyrovnávajúci gól padol po chybe obrany Lyonu, keď nedokázali zneškodniť Naniho center a Tevez tri minúty pred koncom nemal žiaden problém dopraviť loptu do siete.

"Lyon má pár dobrích hráčov a Benzema nám robil problémy." povedal Vidic po zápase. "Ale strelenie gólu tesne pred koncom zápasu pre nás znamenalo trošku aj pocit z víťazstva."

Vidic takisto nezabudol pochváliť duo Tevez a Nani: "Nani a Tevez pekne oživili hru, keď prišli na ihrisko." povedal. "Máme tak dostatok síl aj ku koncu zápasu, pretože naša lavička je veľmi silná."