Rooney: Je důležité, že jsme vstřelili branku

Útočník Manchesteru United Wayne Rooney je spokojen s tim, že se jeho týmu podařilo ve Francii vstřelit branku, kterou zajistil v závěru utkání střídající Carlos Tevez.

 

Wayne Rooney v zápase proti Lyonu nastoupil na hrotu úplně sám a je spokojen s tím, že se Manchesteru podařilo v závěru utkání vyrovnat. Podle anglického reprezentanta bylo vyrovnání zasloužené.

 

"Vždy je velmi důležité vstřelit branku na hřišti soupeře a výsledek 1:1 je lepší než prohrát 1:0 nebo remizovat 0:0. Vstřelená branka je důležitá do odvety a na Old Trafford snad zápas zvládneme. Myslím si, že jsme po většinu zápasu kontrolovali hru, soupeř si vytvořil pár šancí a podařilo se jim vstřelit branku, ale bojovali jsme a prokázali jsme velkou kuráž", řekl Wayne Rooney.

 

Anglický útočník také pochválil střídajícího Nani s Tevezem, kteří Manchesteru United zajistili remízu 1:1.

 

"Myslím si, že Nani byl dneska úžasný. Carlos předvedl také to nejlepší, co mohl. Vyhrával balóny, dostával se do pokutového území, vytvářel šance a naštěstí se mu podařilo vsítit branku. Lyon je dobrý tým a víme, že v odvetě na Old Trafford se musíme soustředit na sto procent", dodal Rooney.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.