Karim Benzema: Manchester United bych odmítl

Karim Benzema uvádí, že by případnou nabídku Manchesteru United v létě odmítl, protože chce s Lyonem vyhrát Ligu Mistrů.

 

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson má o francouzského útočníka velký zájem a v létě by se jej měl pokusit získat. V útoku totiž nemá Ferguson moc na výběr, jelikož má k dispozici pouze Rooneyho, Teveze a Sahu, který se nedávno vrátil do sestavy United po zranění. Je tak hodně pravděpodobné, že se skotský boss pokusí v létě nějakého útočníka ulovit, i když šanci by mohli dostat mladí hráči jako Danny Wellbeck nebo Fraizer Campbell, který momentálně hostuje v Hull City. Karim Benzema je momentálně nejlepším střelcem francouzské ligy, když už nastřílel 16 branek, ale případný přesun na Old Trafford by v létě odmítl.

 

"Přestup do Manchesteru United by v tuto chvíli nebyl dobrý. Řekl jsem, že Lyon neopustím do té doby, dokud nevyhrajeme Ligu Mistrů. Nemám důvod rychle někam odcházet", řekl Benzema pro News of the World.

 

O kvalitách francouzského útočníka se Manchester United bude moci přesvědčit už tuto středu, kdy se střetne s Lyonem na jeho hřišti v osmifinále Ligy Mistrů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.