Pár slov od Ben Arfy

Hvězda Olympique Lyon- Hatem Ben Arfa- popírá spekulace o svém přestupu na Old Trafford. Při rozhovoru se také podělil o své pocity před bližícím se zápasem obou týmů v Lize Mistrů.

 

Prezident Lyonu Jean- Michel Aulas otevřeně přiznal, že o Benzemu a Ben Arfu se zajímal sám Sir Alex Ferguson. Podle něj je tento transfer v současné chvíli nemožný.

 

Sám Hatem v rozhovoru pro Olympique Lyon přiznal, že je na 100% procent v Lyonu.

 

" Nemám žádné konkrétní nabídky z Anglie a nemám zájem se tím zabývat. Teď jsem v Lyonu!". dodal Ben Arfa.

 

" Jestli jde o Manchester United, tak řeknu jedině to… že se soustředím na nejbližší zápas proti tomuto týmu. Čekají nás dva těžké zápasy. Udivuje mne jejich historie, ale na hřišti to bude vypadat jinak. Dávám našemu týmu šanci 50/50." přiznal Ben Arfa.

 

" Musíme hrát svůj styl hry a vyběhnout na hřiště beze strachu. Jsme stejně dobří jako United. Máme skvělé hráče, ale hlavně celý tým." dodal Hatem.

 

" Fakt, že prohráli poslední ligový zápas nic neznačí. Zápas proti nám budou hrát v mnohem větším nasazení." přiznal Arfa.

 

" Cristiano Ronaldo je velký hráč, ale Manchester United má další skvělé hráče, jakými jsou Carlos Tevez, Ryan Giggs nebo Wayne Rooney. Musíme je dobře bránit." řekl Ben Arfa.

 

" Musíme se teď vzchopit a soustředit se pouze na fotbal. Viděl jsem jejich poslední zápas a myslím, že nehrají rádi proti týmům, které mají dobré protiútoky. Mají rovněž problémy v obraně, protože to je tým, který je stvořený na útočení." dodal Ben Arfa.

 

" Bude to velký test." zakončil Hatem Ben Arfa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.