Pravý záložník 2/2

Je tady pokračování této rubriky. Určit tři jména na tento post je těžké, což mě přinutilo k tomu, že některé jména jsem tady dal podle svého uvážení, aniž by byla spojována s Manchesterem United…

 

1. Aaron Lennon, Anglie, 20 let

Tento rychlonohý záložník Tottenhamu byl hodně dávno spojován s Manchesterem United a jak sám přiznal, tak by se tomuto přestupu nebránil. Ovšem i přesto zůstává již dlouho velmi věrný Tottenhamu Hotspur. Aaron patří mezi nejrychlejší hráče na ostrovech. V Anglické reprezentaci se snaží probojovat až do základní sestavy, ale zatím se mu to moc nedaří.

 

VIDEO:

 

 

2. Mikel Arteta, Španělsko, 25 let

Mikel také kdysi spojován s Manchesterem United. Tento pravý záložník Evertonu je jedním z tahounů týmu, který bojuje o Ligu Mistrů. Společně s Cahillem táhne zálohu Evertonu. Do Španělské reprezentace se ale moc nedostává a jeho šance na nominaci na EURO je velmi malá.

 

VIDEO:

 

 

3. Gabriel Agbonlahor, Anglie, 21 let

Gabriel je hlavně útočníkem, ale umí zahrát i na křídle, takže jsem ho postavil tady, jelikož mě již žádná jiná jména nenapadala. Gabriel je také velmi rychlý a společně s Ashley Youngem táhnou Aston Villu. V Anglické reprezentaci si zatím nezahrál, ale pokuď bude hrát i nadále skvěle, tak se určitě brzy dočká.

 

VIDEO:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.