Jak se vedlo hráčům United v reprezentacích?

Podívejme se, jak se ve středu vedlo hráčům Manchesteru United v reprezentacích…

Wayne Rooney, Rio Ferdinand a Wes Brown nastoupili v základní sestavě Anglie v přípravném utkání proti Švýcarsku ve Wembley. Pro manažera Fabia Capella to bylo první utkání na lavičce Albionu, které zvládl a jeho tým vyhrál 2:1. Wayne Rooney byl vystřídán v 87. minutě, zatímco Owen Hargreaves se na hřiště dostal v 73. minutě, když vystřídal Garetha Barryho.

Park Ji-Sung jednou brankou pomohl své zemi k vítězství v utkání kvalifikace na MS 2010 proti Turkmenistánu. Jižní Korea nakonec v Soulu vyhrála jednozačně 4:0.

Tým Cristiana Ronalda utrpěl porážku proti Itálii. Zápas se hrál v Curychu a o vítězství Itálie 3:1 rozhodli svými brankami Toni, Pirlo a Quaqliarella. Nani se dostal na hřiště v druhém poločase, když vystřídal Deca.

Irsko prohrálo doma s Brazílií 0:1 a ve středu obrany Irů předvedl dobrý výkon John O’Shea. Zápas rozhodl útočník Realu Madrid Robinho. Anderson se na hřiště dostal až v 78. minutě, když nahradil Diega.

Jonny Evans odehrál první poločas v zápase mezi Severním Irskem a Bulharskem. Bulharsko vyhrálo 1:0 brankou Martina Petrova.

Edwin Van der Sar udržel čisté konto v zápase mezi Chorvatskem a Nizozemskem, který se hrál ve Splitu. Holandsko vyhrálo 3:0, když se střelecky prosadili Heitinga, Huntelaar a Vennegoor of Heselink.

Srbsko s Nemanjou Vidicem v základní sestavě remizovalo ve Skopje s Makedonií 1:1. Srbové se dostali do vedení zásluhou Lazovice, ale vyrovnat se pak povedlo po brankářově chybě Noveskimu.

Patrice Evra nezasáhl do utkání mezi Španělskem a Francií, které domácí vyhráli 1:0 brankou Joana Capdevily z 80. minuty.