Pravý záložník 1/2

Myslím, že v této části rubriky máme všichni jasno….

 

1. Cristiano Ronaldo, Portugalsko, 23 let

Tato sezóna je pro něj jako z říše snů. Lepší výkony si asi nedokážeme představit. Ronaldo dribluje, kličkuje, skóruje… To že Cristiano umí obehrát klidně i tři hráče najednou se vědělo již dlouho, ale určitě málokdo čekal, že bude mít na svém kontě na začátku únoru již 27 branek. Toto je neskutečná bilance. Cristiano chce také dovést Portugalsko k triumfu na EURU 2008, takže se má Česká republika ve skupině na co těšit…

 

VIDEO:

 

 

2. Ji-Sung Park, Jížní Korea, 26 let

DO Manchesteru United přišel z pověstí neúnavného běhavého záložníka. Tuto pověst si drží až do teď. Nedávno se vrátil po těžkém zranění a opět Fergusonovi ukázal, že i v Koreji se dá najít fotbalista, který může hrát v Manchesteru United. Ovšem přes Cristiana Ronalda se dostává do sestavy jen málokdy, takže většinou čeká delší dobu na svou šanci. V Koreji je za hvězdu a stal se stabilním členem A-týmu.

 

VIDEO:

 

 

3. Chris Eagles, Anglie, 22 let

Chris ukázal hlavně během Asijského turné, že má v sobě velký potenciál. Teď se jen stěží dostane do sestavy a na svou šanci si bude muset ještě počkat. Během Asijského turné dal hned dvě hezké branky.

 

VIDEO:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.