Sir Alex Ferguson kritizuje výkon rozhodčího

Sir Alex Ferguson kritizuje rozhodčího Marka Clattenburga poté, co Manchester remizoval s Tottenhamem 1:1 a ztratil první místo v tabulce.

 

 

Manchester United na White Hart Line remizoval s Tottenhamem 1:1, když za hosty vyrovnával v nastaveném čase Carlos Tevez. Manažer Manchesteru Sir Alex Ferguson věří, že tento bod může hrát v boji o titul důležitou roli, ale s výkonem rozhodčího Marka Clattenburga byl zklamán. V utkání bylo napomínáno žlutou kartou celkem sedm hráčů United včetně Carlose Teveze, který dostal žlutou kartu za to, že si při oslavě branky sundal dres.

 

"Pro Manchester United to není správné. Když Manchester United dostane v zápase sedm žlutých karet, potom je něco špatně", řekl Ferguson.

 

Ferguson také říká, že Jermaine Jenas měl být po faulu na Cristiana Ronalda v prvním poločase vyloučen a Tom Huddlestone měl dostat žlutou kartu za simulování. Wayne Rooney totiž za simulování žlutou kartu dostal a příští týden zmešká manchesterské derby.

 

"První faul, který měl podle mě rozhodčí ocenit kartou, byl faul na Cristiana Ronalda v prvním poločase. Byl sestřelen a podle mě to měla být červená karta. Fauloval jej zezadu. Rozhodčí pak domlouval Jenasovi třicet sekund. Od té doby až do konce poločasu se hra hodně kouskovala. V druhém poločase se rozhodčí uklidnil, ale nicméně dostat sedm žlutých karet je špatné", uvedl Fergie.

 

Ohledně Rooneyho záležitosti řekl toto:

 

"Pokud si rozhodčí myslí, že simuloval, potom je správné, že dostane žlutou kartu. O pár minut později simuloval Huddlestone, který už měl žlutou kartu, a rozhodčí nic neudělal. Hráči řekl, aby se zvednul zpátky na nohy. Je toto fér? Jednal fér pro obě strany stejně? Ne, opravdu ne. Jestliže Rooney dostal žlutou kartu, on ji měl dostat taky".

 


 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.