Levý záložník 1/2

Rubrika pokračuje. Tentokrát se podíváme na pozici Levého záložníka…

 

1. Ryan Giggs, Wales, 34 let

Ryan je Living Legend. Tento hráč je kreativní, rychlý a technický, ale hlavně věrný. Odchovanec, který toho zažil víc, než jakýkoliv jiný hráč. Dokonce i Anglie si přála, aby změnil občanství a hrál za Anglii, kde by zažil více reprezentačních úspěchů, ale Ryan zůstal věrný Walesu. I to dokazuje, jakou je osobností. Nedávno obdržel od královny Alžběty II. Řád britského impéria za své zásluhy o sport. V zápase s Českou republikou se velmi dojemně rozloučil s reprezentací.

 

VIDEO:

 

 

2. Luis Nani, Portugalsko, 21 let

Nani přišel před sezónou ze Sportingu Lisabon, kde byl považiván za nového Cristiana Ronalda. Ovšem jak sám tvrdí, tak nemá rád toto přirovnání. Nani se v novém dresu United blýskl góly, které opravdu stály za podívání. V budoucnu by měl nahradit Ryana Giggse, ale myslím, že i přesto by měl na levé křídlo SAF někoho koupit, protože až skončí Giggsy, tak Nani tuto pozici sám nezvládne. V Portugalské reprezentaci bojuje o místo v sestavě s Ricardem Quaresmou.

 

VIDEO:

 

3. Lee Martin, Anglie, 20 let

Martin je touto dobou na hostování v Sheffieldu United, kde hraje velmi dobře. Tento teprve 20letý záložník hostoval minulou sezónu v Glasgow Rangers. Během letního Asijského turné se trefil parádně do branky Guangzhou.

 

VIDEO:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.