Pravý obránce 1/2

Tentokrát si v této rubrice představíme pozici, na které hraje náš kapitán, tedy pravého obránce…

 

1. Gary Neville, Anglie, 32 let

Gary je kapitánem, který je ale již dlouhodobě zraněný. Nikdy nehrál v jiném klubu, než Manchesteru United. Začínal tady společně s bratrem(Philem), který ovšem nakonec odešel do Evertonu, kde je kapitánem. Gary se minulý rok nepříjemně zranil, ale již brzy by měl zase hrát. Jeho odhodlanost je ukázková. Je to pravý Ďábel. V reprezentaci je taky jedničkou na svém postě.

 

VIDEO:

 

2. Wesley Brown, 28 let

Wes je sice na pozici pravého obránce v tuto chvíli jasnou volbou, ale až se vrátí Gary, tak bude mít hodně porblému s tím, aby tuto pozici udržel. Jeho centry ze strany se zlepšily, ale na Garyho stále nemá. Wes dokonce nechtěl podepsat novou smlouvu, ale nakonec se zdá, že nová, vylepšená smlouva se mu již líbí a brzy podepíše. V reprezentaci si ale moc nezahrál, protože Anglie má kvalitní pravé obránce.

 

VIDEO:

 

3. Daniel Simpson, Anglie, 20 let

Daniel je budoucnost pravé strany obrany, tedy pokud se jeho fotbalový růst nezastaví. Již ve dvaceti letech dostává šanci a zatím si vede velmi dobře. Tento odchovanec není příliš známý, ale myslím, že při jeho kvalitách a talentu je zbytečné přivést posilu na pravou stranu obrany.

 

VIDEO:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.