Manchester United – Portsmouth 2:0

Manchester United zvítězil v 24. kole Premier League doma nad Portsmouthem 2:0.

Sir Alex Ferguson nechal odpočívat některé hráče jako Carlose Teveze nebo Ryana Giggse, naopak do sestavy United se po viróze vrátil Nemanja Vidic. Na druhé straně nastoupil v základní sestavě Milan Baroš. Manchester United se dostal do vedení už v 10. minutě, když Nani nastartoval Ronalda a ten střelou k bližší tyči překonal Davida Jamese v brance hostů. O tři minuty později zahrával přímý kop Ronaldo a trefil přesně horní roh Jamesovy branky – 2:0. V 21. minutě si anglický brankář poradil se střelou Rooneyho. V 23. minutě mohl Ronaldo završit svůj hattrick, ale James jeho pokus vyrazil na roh. Z následného rohu hlavičkoval nad Wes Brown. Nepřesně hlavičkoval i Vidic v 34. minutě utkání. V závěru poločasu ještě hodně nepřesně vypálil Evra. Do druhého poločasu vstoupil aktivněji opět Manchester a v 51. minutě musel James vyboxovat hlavičku Ferdinanda. V 55. minutě vystřelili i hosté, ale Diarrova střela nemělo skoro vůbec žádnou razanci. O chvíli později zkoušel Rooney dobře přelobovat hostujícího brankáře, ale marně. V 73. minutě se do velké šance dostal Nani, ale ležící James jeho střelu stihl vyrazit. V 82. minutě z dálky těsně nad vystřelil Nani stejně jako o chvíli později Park. V závěru utkání ještě mohl skórovat střídající Anderson, ale jeho střela minula branku o pár centimetrů. Manchester tak nakonec porazil Portsmouth s přehledem 2:0.