Stoper 1/2

Rubrika jede dál. Teď se zaměříme na Stopery…

 

1. Rio Ferdinand, Anglie, 29 let

Naše zeď, naše srdce obrany, naše jistota= Rio. Rio je opravdu základním kamenem celé defenzívy. Právě on si poradil s velmi nebezpečným Torresem a udělal z něj hráče, který je na úrovni Lokvence, protože Torrese vůbec k ničemu nepustil. Rio nechybuje a je to také skvělý vůdce obrany. Myslím, že brzy i náš budoucí kapitán. V reprezentaci je společně s Terrym jedničkou, ale na EURO se Anglie bohužel nepodívá.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=YpRgOKL3M6g

 

2. Nemanja Vidic, Srbsko, 26 let

Nemanja je pravým bojovníkem, protože když Ferdinand umí perfektně rozehrávat, tak Nemanja umí skvěle odebírat míč a důraz mu jako pravému Srbovi také nechybí. V hlavičkách je bezchybný. Se Srbskou reprezentací se na EURO nepodívá, protože Srbové neprošli na závěrečný turnaj. Teno Srb ukázal i svou výbornou osbonost, protože se odhodlal k tomu, aby pomáhal svému rodákovi v dresu Chelsea, tedy Branislavu Ivanovicovi.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=QvEZSCUjuq0

 

3. Gerard Pique, Španělsko, 20 let

Gerard je mladý Španělský obránce, který se mnohým fanouškům představil hlavně na MS do dvaceti let, kde nakonec Španělsko skončilo ve čtvrtfinále, když prohrálo s Českem na penalty. Právě Pique zmařil neproměněnou penaltou šance Španělů na postup. Ovšem jinak je tento Španěl budoucí hvězdou a já doufám, že jeho kariéra bude skvělá.

 

VIDEO: http://youtube.com/watch?v=fQLrh6Qadug

 

TALENTI: Johny Evans, Ryan Shawcross, Craig Cathart

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.